חברה הולנדית המתמחה בייצור ושיווק מדי שף, בגדי עבודה, אביזרים ונילווים והפצתם לכל העולם. חברת Chaud Devant נחשבת לחברה מובילה באיכות המוצרים והקפדה על החומרים מהם הם עשויים. חברת Chaud Devant נוהגת להתחדש מידי שנה עם עיצובים חדשים וצבעים עכשוויים לרענון המטבח והלבוש בו!

עוד נציין כי תהליך הייצור של   Chaud Devant כפוף לפיקוח קפדני . שיטות ברי קיימא לקחת עדיפות ובחירה מודעת נעשתה כדי לשמור על כל פעילויות הייצור קרוב לבית . לכן כל המוצרים שלנו נושאים בגאווה את התווית
Made in Europe 

מוצרי Chaud Devant מיוצרים מחומרים עמידים, באיכות גבוהה ונוחים ללבוש. מעל כולם מציעים את הפתרון האולטימטיבי-  בגדי עבודה אמינים. החשיבות של היגיינה במטבח ניענת ע"י  Chaud Devant בכך שכל הביגוד ניתן לניקוי תעשייתי ללא חשש.

חברת CARIN נוסדה בשנת 1989 באיטליה על ידי GINO Bortoluzzi מומחה בייצור בגדים ואבזרים לגברים ולנשים כאחד. חברת CARIN נחשבת היום לאחד המותגים החדשניים ביותר בשוק הבינלאומי לבגדי עבודה והכל תוצרת איטליה .

חברת CARIN מעצבת ומייצרת מוצרים כגון חולצות, סינרים, מכנסיים ואבזרים למסעדות, מוסדות לרפואה, חברות ניקיון ואחזקה והנעלה מקצועית. מדים לברים ומלונות, מעילים, מכנסי עבודה, סינרים, כובעים, נעלי בטיחות לעבודה, חלוק מעבדה ועוד.

בין לקוחות החברה חברת קנור, חברת ברילה, חברת אלקטרולוקס, ד"ר גרין , רוסילו ועוד.

חברת Brook Taverner האנגלית, עוזרת ללקוחות לבצע את הרושם הנכון מאז שנת 1912. החברה שמחה להיות הספק הגדול ביותר באירופה בתחום הלבוש המחויט והבדים האורגנים ולהוביל את המותג בכבוד. החברה בבעלות פרטית ומבוססת על איכות המוצר ושירות מנצח.

Brook Taverner LTD היא מעצב מכובד ויצרן של בגדים באיכות גבוה ומהווה תו ללבוש ארגוני. הודות להשקעה משמעותית בכל ההיבטים של החברה יש לה את היכולת להתאים את עצמה לתנאי השוק.

החברה ממוקמת באנגליה ומתפארת במחסנים ענקיים המאפרים לקבל סחורה בזמן ומיד. בין לקוחות החברה הילטון, סקיפטון, אהודי, פולסוואגן, ADAC וחברות גדולות ואיכותיות נוספות.

מותגי Dennys בגדים לונדון הוקם בשנת 1840. המותג מתמחה בייצור ומוכר למלונות, למסעדות, קייטרינג  וחברות גדולות במשק. חברת Dennys מתגאה ביצוא של  15% מהעסק לאירופה, למזרח התיכון ולאוסטרליה.

חברת DENNYS מפעילה את  חברת  לה שף LA CHEF וחברת AFD . החברות משלימות אחת את השנייה וכל אחת מתמקצעת בסוג לבוש שונה ומתאים למתרות אחרות.

חברת DENNYS קיבלה את הצו המלכותי והיינה ספק מדי עבודה רשמי של בית המלוכה האנגלי.

מולינל MOLINEL החברה המובילה בצרפת בביגוד לבטיחות . החברה מייצרת ביגוד למטבח לשפים ולבתי ספר לבישול ומציעה מגוון רחב של מוצרים

לקטלוג המלא לבטיחות  לחץ כאן 

לקטלוג המלא לשפים ומטבח לחץ כאן